Rejestracja

WARUNKI UCZESTNICTWA - KOSZT UDZIAŁU W KONFERENCJI

Szanowni Państwo,

Aby wziąć udział w Konferencji, zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt mailowy it@gab.com.pl.

Dane uczestnika
Zapoznałem się i akceptujęwarunki uczestnictwa w Konferencji IT w instytucjach finansowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz mojego wizerunku w celu uczestnictwa w   Konferencji "IT w instytucjach finansowych" przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową - Gdańską Akademię Bankową. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową - Gdańska Akademia Bankowa z siedzibą w Gdańsku 80-227 przy ul. Do Studzienki 63, e-mail: poczta@gab.com.pl.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych od Organizatora i Partnerów Konferencji "IT w Instytucjach Finansowych". Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową - Gdańska Akademia Bankowa z siedzibą ul. Studzienki 63, 80-227 Gdańsk, e-mail: poczta@gab.com.pl.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową - Gdańską Akademię Bankową. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Instytut Badań nad Gospodarką Rynkową Gdańska Akademia Bankowa z siedzibą ul. Studzienki 63, 80-227 Gdańsk, e-mail: poczta@gab.com.pl.

* pola obowiązkowe - prosimy również o podanie jednego z dwóch telefonów kontaktowych

Miejsce konferencji

Zobacz także